Nešiojama kolonėlė Ibiza PORT12VHF-GR-MKII (350W)
Ibiza
  • Yra FM radijas
  • Ištraukiamos rankenos ir ratukų dėka ją galėsite nesunkiai nusigabenti į reikiamą vietą
Išparduota
Pristatymas: 2026-05-18 - 2026-05-19
Description
Savybės:
  • Nešiojama garso sistema su 12″ (30 cm) garsiakalbiu ir 350 W RMS galia
  • Naudojant RCA laidus galima šias kolonėles sujungti į grandinę ir gauti daugiau galios
  • AUX įėjimai prijungimui prie garso šaltinių, tokių kaip CD grotuvų ar kompiuteris
  • MP3 nuskaitančios USB ir SD jungtys
  • Belaidžių mikrofonų dažniai: rankinio – 207.5 MHz, dedamo ant galvos – 203.5 MHz
  • Šoninė ir teleskopinė ištraukiama rankena
  • Stabilūs ir tvirti ratukai su guoliais
  • Tvirtas ABS plastmasės korpusas
  • Yra tvirtinimas papildomam stovui virš kolonėlės
  • Matmenys:  35 x 56 x 31 cm
  • Svoris: 10,9 kg
  • Spalva: pilka
Funkcijos:
  • Jungtys: 1 x USB jungtis 1 x SD / MMC jungtis, 1 x 6.3mm lizdas mikrofonui / įėjimas, 1 x 6.3 mm lizdas Mikrofono įėjimas, 1 x 3.5 mm lizdas AUX įėjimas, 1 x stereo RCA AUX įėjimas, 1 x stereo RCA, AUX išėjimas
  • Jautrumas: 98 dB
  • Dažnių diapazonas: 40 Hz – 20 kHz
  • Įmontuota bevielio VHF mikrofono sistema
  • 2 juostų ekvalaizeris (žemi ir aukšti dažniai)
  • Integruota įrašymo funkcija
  • Reguliuojamas garsas
  • Reguliuojamas MP3 grotuvo garsas
  • Reguliuojamas bevielio mikrofono aido efektas
  • Reguliuojamas bevielio mikrofono garsas
  • Ištraukiama rankena
  • MP3 valdymo skyrius
  • LCD ekranas
  • Įkrovimo indikatorius LED
  • Maitinimo įtampa: 220 – 240V, 50 / 60Hz arba per 12V baterija (integruota) arba per 12V baterija (išorinis)