Pristatymo būdai

Prekes pristatome naudodamiesi „VENIPAK“ kurjerių paslaugomis. Klientui pageidaujant ir esant tokiai galimybei, prekę galime išsiųsti ir per paštomatą. Tokiu atveju rašykite apie savo pageidavimą užsakymo pastabų laukelyje arba susisiekite su mumis el. paštu.

Ar galima prekes atsiimti gyvai?

Dalį prekių turime vietoje, Vilniuje. Jei norite jas atsiimti gyvai ar vietoje apžiūrėti ir susimokėti, tuomet susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu.

Per kiek laiko gausiu užsakytą prekę?

Didžiąją dalį prekių turime Lietuvoje ir, įvykdžius mokėjimą, pristatome per 2-3 darbo dienas.

Kai kurių prekių neturime vietoje, bet jas galima užsakyti. Tokiu atveju prekės galima tikėtis už 7-45 dienų. Susisiekite su mumis ir galėsime patikslinti.

Retais atvejais nutinka ir taip, kad klientas apmoka už prekę, o pasirodo, kad jos nebeturime. Tuomet su jumis susisieksime. Tokias situacijas sprendžiame taip:

  1. Siūlome klientui panašią prekę už panašią kainą
  2. Jei klientas sutinka palaukti, tuomet tą prekę užsakome iš tiekėjų
  3. Grąžiname pinigus

Nemokamas pristatymas

Jei jūsų užsakymo vertė siekia 1500 € ir daugiau, prekes pristatysime  nemokamai į bet kurią Lietuvos vietą. Jei užsakymo suma mažesnė, taikome 3,89 € pristatymo mokestį.

Gauta siunta neatitinka užsakymo. Ką daryti?

Jei gavote nepilną prekių komplektą arba prekes, kurių nebuvote užsakę, iškart informuokite GROJAM.LT telefonu arba el. paštu apie užsakymo neatitikimus ir mes kuo greičiau juos išspręsime.