Pagalba

Pristatymas

Viskas, ką jums reikia žinoti apie prekių pristatymą.

Įvykdžius mokėjimą prekes pristatysime per 2-14 darbo dienų, priklausomai nuo to ar turime prekę sandėlyje. Jeigu prekės sandėlyje neturime – susisieksime per 3-4 val. darbo dienomis.

Per kiek laiko gausite užsakytą prekę?

90% prekių savo klientams pristatome per 2 darbo dienas. Tačiau kai kada pristatymo terminas gali trukti iki 10 darbo dienų. Išskirtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Jei taip nutiktų mes su jumis susisieksime ir kartu aptarsime prekių pristatymo klausimus.

Pristatymo būdai:

Prekes pristatome naudodamiesi “Venipak” kurjerių paslaugomis. Klientui pageidaujant ir esant tokiai galimybei, prekę galime išsiųsti ir į paštomatą. Tokiu atveju rašykite apie savo pageidavimą užsakymo pastabų laukelyje arba susisiekite su mumis el. paštu.

Siuntoms į Neringą papildomai pridedamas 20€ mokestis nepaisant pirkinių krepšelio sumos.

Gyvenantys Vilniuje kai kurias prekes gali atsiimti ir gyvai. Tokiu atveju susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu.

Nemokamas pristatymas:

Jei jūsų užsakymo vertė siekia 500 € ir daugiau, prekes pristatysime  nemokamai į bet kurią Lietuvos vietą. Jei užsakymo suma mažesnė, taikome 3,89 € pristatymo mokestį.

Gauta siunta neatitinka užsakymo. Ką daryti?

Jei gavote nepilną prekių komplektą arba prekes, kurių nebuvote užsakę, nedelsdami informuokite GROJAM.LT apie užsakymo neatitikimus ir mes juos kuo greičiau išspręsime.

Susiję įrašai