Elektrinės/bosinės gitaros stovas Konig & Meyer 17581

24,00 
Sulankstomas stovas elektrinei arba bosinei gitarai Konig & Meyer 17581. Stovas yra nepamainomas daiktas norintiems turėti gitarą visada po ranka.

Gitaros stovas Stagg SG-A108BK

14,00 
Sulankstomas ir stabilus stovas gitarai Stagg SG-A108BK. Jeigu nori, kad tavo gitara negriūtų, nebūtų brozdinama jos apačia ir stabiliai stovėtų, tuomet tau labai praverstų gitaros stovas. Labai praverčia mokantis groti gitara, tam kad gitara visada būtų po ranka. O reikalui esant, patogu keisti vietą, pernešti į kitą kambarį, vežtis į kaimą ir pan. Nepamainomas daiktas studijoms bei koncertuojantiems muzikantams.

Gitaros stovas Stagg SG-50 BK

14,90 
Reguliuojamo aukščio gitaros stovas Stagg SG-50 BK. Papildomas laikiklis su užsegimu tvirtai ir stabiliai laikys jūsų gitarą. Jeigu nori, kad tavo gitara negriūtų, nebūtų brozdinama jos apačia ir stabiliai stovėtų, tuomet tau labai praverstų gitaros stovas. Labai praverčia mokantis groti gitara, tam kad gitara visada būtų po ranka. O reikalui esant, patogu keisti vietą, pernešti į kitą kambarį, vežtis į kaimą ir pan. Nepamainomas daiktas studijoms bei koncertuojantiems muzikantams.

Gitaros stovas Stagg SG-A100BK

12,50 
Reguliuojamo aukščio gitaros stovas Stagg SG-A100BK. Papildomas laikiklis su užsegimu tvirtai ir stabiliai laikys jūsų gitarą.

Gitaros stovas Stagg SG-A008/1 BK

12,90 
Sulankstomas ir stabilus stovas gitarai Stagg SG-A008/1 BK. Jeigu nori, kad tavo gitara negriūtų, nebūtų brozdinama jos apačia ir stabiliai stovėtų, tuomet tau labai praverstų gitaros stovas. Labai praverčia mokantis groti gitara, tam kad gitara visada būtų po ranka. O reikalui esant, patogu keisti vietą, pernešti į kitą kambarį, vežtis į kaimą ir pan. Nepamainomas daiktas studijoms bei koncertuojantiems muzikantams.